O MNĚ

Věřím, že každá žena je krásná a o tom je i mé focení. Chci hledat krásu v ženách, krásu, kterou někdy sami nevidí. Asi se ptáte proč? Dlouhou dobu jsem si nepřipadala krásná a ani jsem se neměla ráda. Bývaly doby, kdy jsem vážila 50 kilo, měla jsem postavu i tvářičku modelky a přesto jsem byla šedá myš bez sebevědomí. Až s odstupem času mě moje okolí přesvědčilo, že jsem krásná a já to tak taky začala vnímat. Začala jsem se mít více ráda a začala jsem mít větší sebevědomí. 

Každá jsme jedinečná a také máme jedinečnou krásu. Často poslouchám, že se mohou fotit jen modelky, ale tak to vůbec není. Je mi jedno, zda máš 40 nebo 100 kilo. Je mi jedno, kolik máš vrásek. Je mi jedno, že si nikdy nepózovala před foťákem. Mým úkolem a cílem je zachytit tvou přirozenou krásu, odbourat veškeré obavy a zajistit, aby sis focení maximálně užila. A možná, že díky tomu najdeš i novou část sama sebe.

Chceš vědět, kdo tě bude fotit?

Jmenuji se Hanka, jsem matka, fotografka a kreativec. Dlouho jsem se ve fotografování hledala, než mi došlo, že chci a potřebuji fotit hlavně ženy. Fotím tak dlouho, že už ani nevím, kdy jsem přesně začala. Profesinálně se ale fotografování věnuji až od roku 2020. Mám za sebou několik workshopů a seminářů, ale nejvíce mě naučili moji blízcí, kteří také fotí a jsou ochotni mi poradit.

 Jsem praštěná, upřímná a věčně se řechtající osoba. Zkrátka miluji smích, proto se směji často a nahlas. Snažím se svůj život žít naplno a ráda vyhledávám výzvy. 

Můj velký sen je mít krásný dům, kde bych měla svůj ateliér a mohla se tak věnovat focení mnohem častěji. 

Také máš svůj velký sen?

Já si už některé splnila.

V lednu 2022 jsem měla vlastní výstavu fotografií na téma Tělo v provazech. Výstava proběhla v Prostorách Dark Velvet Café Baru a uspořádání celé této akce pro mě byla veliká zkušenost, za kterou jsem neskutečně vděčná.

V listopadu 2022 vydala užasná Michaela Eriu Fantová sbírku básní Kařina.

Do které použila moje fotografie.

Zaujala jsem tě, líbí se ti jakým stylem přemýšlím o fotografii a ráda by ses mnou nechala nafotit? 

Navigace

Kontakt

Telefon: 734 481 782

Email: kareafoto@gmail.com