Zkušenosti žen s mým focením

Všechny texty jsou zveřejněny se souhlasem autorek.

těhotenské párové focení v rozkvetlých stromech

Lucinka a Ondra

Ahojky, moc děkujeme, fotky jsou úžasné a nádherné. Myslím že příště využijeme tvé služby a už se moc těšíme 😊 děkujeme ještě jednou. 😊😇

Portrét v městské džungly

Kamila

Focení s Hanny jsem si velmi užila. Její jedinečnost je ve smyslu pro detail a spolupráci s modelkou.

Fotografie ke zpětné vazbě

Sabina

S Hankou jsem spolupracovala na focení neformálních i formálních příležitostí, a její práce byla vždy profesionální a velmi rychlá. Oceňuji také samostatnost, bezproblémovou domluvu a Hančinu vstřícnost. Určitě mohu Karea Foto doporučit, ať už chcete fotit firemní akci, workshop nebo larp.

Aktové focení v ateliéru

Veronika

Focení s tebou bylo příjemné, neměla jsem problém se uvolnit, a nebála jsem se přinášet nápady a myšlenky. Tvé povzbuzování a komentáře, když se ti něco líbilo, mě hodně motivovaly pokračovat a vymýšlet další a další věci a pózy.

Portrét ve městské džungli

Lucka

Milá Hanny,

Jako fotografka jsi mě uhranula svým příběhem o práci, o postupném zlepšování a o své vytrvalosti dosáhnout co nejlepšího výsledku, který lze foťákem dosáhnout. Tvá práce se mi vždycky moc líbila, umíš pracovat jak na focení larpů, tak i na stylizovaném focení.

Vybrala jsem si tě kvůli důvěře a tvému nadhledu. Trpělivě odpovídáš na otázky, vážeš jemně a žensky, a je to pocit jako být omotaná pěknou měkkou dekou. Což se samozřejmě projeví i na fotkách – atmosféra pocitu se nedá jen tak na povel nasadit jako úsměv. To se musí postupně vybudovat, a pak to jen zachytíš.

Z focení jsem si odnesla pocit, že jsem krásná, velmi sexy a velmi žádaná. Odnesla jsem si krásně prázdnou hlavu a povznášející pocit z prvního závěsu.

Rozhodně budu ráda za opakování.

Boudior focení

Dita

Hanička je moc šikovná fotografka a empatická žena. Focení s ní bylo vždy velmi příjemné, zábavné, ale hlavně bez jakéhokoliv stresu. Při focení s ní je jednoduché odhodit trému a nervy stranou a odhalit stránky, o kterých jsem si sama ani netušila, že mám. Nemám žádné zkušenosti s tím, být modelkou. Před kamerou jsem většinou nervózní, ale Hanka přesně ví, jak jemně napovědět a navést modelku tak, aby výsledné fotky vykouzlily úsměv na tváři!

Boudior focení

Šárka

Hanka má odvahu a chuť postavit obyčejnou ženu před objektiv a hledat a ukazovat její krásu, kterou ta dotyčná nevidí. Co jsem si z focení s ní odnesla?… menší strach zase postavit se před objektiv.

Kontakt

Telefon: 734 481 782

Email: kareafoto@gmail.com