Zajímají tě zkušenosti jiných žen, které se mnou fotili? Tady najdeš jejich zkušenosti a příběhy.

Všechny texty jsou zveřejněny se souhlasem autorek.

Lucka

Milá Hannyy 

Jako fotografka jsi mě uhranula svým příběhem o práci, o postupném zlepšování a o své vytrvalosti dosáhnout co nejlepšího výsledku, který lze foťákem dosáhnout. Tvá práce se mi vždycky moc líbila, umíš pracovat jak na focení larpů tak i na stylizovaném focení.

Vybrala jsem si tě kvůli důvěře a tvému nadhledu. Trpělivě odpovídáš na otázky, vážeš jemně a žensky a je to pocit jako být omotaná pěknou měkkou dekou. Což se samozřejmě projeví i na fotkách – atmosféra pocitu se nedá jen tak na povel nasadit jako úsměv. To se musí postupně vybudovat a pak to jen zachytíš.

Z focení jsem si odnesla pocit že jsem krásná, velmi sexy a velmi žádaná. Odnesla jsem si krásně prázdnou hlavu a povznášející pocit z prvního závěsu.

Rozhodně budu ráda za opakování.

Dita

Hanička je moc šikovná fotografka a empatická žena. Focení s ní bylo vždy velmi příjemné, zábavné ale hlavně bez jakéhokoliv stresu. Při focení s ní je jednoduché odhodit trému a nervy stranou a odhalit stránky, o kterých jsem sama ani netušila, že mám. Nemám žádné zkušenosti s tím, být modelkou. Před kamerou jsem většinou nervózní, ale Hanka přesně ví, jak jemně napovědět a navést modelku tak, aby výsledné fotky vykouzlily úsměv na tváři!

Šárka

Hanny má odvahu a chuť si vzít před objektiv obyčejnou ženu a hledat a ukázat její krásu, kterou ta dotyčná nevidí. Co jsem si z focení s ní odnesla?… menší strach se znovu postavit před objektiv.