Něžná krása

Informace k focení

Zdravím tě krásko

Můj portrét

Děkuji, že tě zaujalo moje focení. 

Ještě jednou se představím, jmenuji se Hanka a ráda bych ti nabídla své služby coby fotografky, která se snaží zachytit jedinečnou krásu každé ženy.

Ráda fotím přirozené ženy, které jsou krásné takové, jaké jsou.

Přesně takové jako jsi ty.

Aktové focení v ateliéru

Nežná krása je ateliérové focení podtrhující ženskost, eleganci a smyslnost. Zahalím tě do krajek a měkého světla, mým úkolem bude, aby sis připadala jedinečná a nádherná. Tohle focení je hodně o křivkách ženského těla. Díky ateliérovým světlům mohu nechat vyniknout tvé přednosti. Je ale také naprosto v pořádku vzít sebou ostych, nechci totiž fotit pornografické snímky, ale decentní fotky krásné ženy.

Můžeš se nechat nafotit, abys viděla krásu svého těla, ale také to může být krásný dárek pro tvou drahou polovičku. Je jen na tobě, zda se svým tělem pak budeš chtít pochlubit, nebo budeme fotit pouze tichou vzpomínku pro tebe do šuplíku. Jen na tobě, zda budeme fotit decentní akty či fotografie ve stylu glamour.

Aktové focení v ateliéru
Aktové focení v ateliéru
Boudior focení

Co tě čeká?

Aktuálně mám možnost fotit ve dvou profesionálních ateliérech v Praze, oba jsou velmi dobře dostupné metrem. Jeden je na I.P. Pavlova, druhý na Chodově, každý je trochu jinak vybavený a pokud mi to dovolíš, budu vybírat místo tak, aby to vyhovovalo co nejvíce tvým představám o výsledných fotkách.

Budeme fotit 1 – 2 hodiny.

Čas focení se odvíjí od toho, jak rychle získám tvou důvěru a jak se ty uvolníš.

Během focení ti průběžně budu ukazovat náhledy na fotoaparátu, abychom se ujistili, že výsledné fotografie budou podle tvých představ.

Budeme postupovat podle tebe. Chápu, že pro tebe nemusí být ihned příjemné se přede mnou svléknout. I proto je dobré si sebou vzít nějaký župánek nebo košili, která velmi dobře funguje jako přechod mezi oblečenými fotkami a těmi více odvážnými.

U tohoto typu focení na tebe mám jednu velikou prosbu. Pokud jsi rozhodnutá fotit bez prádla, neberte si na cestu do ateliéru žádné oblečení, které tě někde škrtí. Uplé džíny a podprsenka zanechají na tvém těle nehezké otisky, a to přeci na fotkách nechceme. Pokud máš v plánu fotit v prádle i bez, tak nafotíme nejdříve ty bez prádla, a pak si nasadíš krásnou podprsenku, a focení může pokračovat. Věř mi, pro výsledné fotky je to hodně důležité.

Do týdne ode mě dostaneš náhledy fotografií, ze kterých si budeš moci vybrat 12 snímků. Pokud by ti to bylo málo, je možné si k základnímu balíčků dokoupit fotografie navíc.

Fotografie dostaneš ke stažení maximálně týden od odeslání výběrů a pak už zbývá se jen těšit z obrázků.

Aktové focení v ateliéru
Aktové focení v ateliéru

Jaké focení hledám? (trochu definicí)

Glamour

Jedná se o styl fotografie zaměřený na zachycení elegance, šarmu a krásy subjektu. Glamour fotografie často zdůrazňuje přitažlivost a styl, přičemž se často používají sofistikovaná světla, pozadí a styling. Fotografie mohou obsahovat portréty, celotělové snímky nebo detaily, a často se zaměřují na modely nebo subjekty v atraktivním nebo luxusním prostředí. Glamour focení může být využíváno pro různé účely, včetně osobních portrétů, modelingových portfolií, a dokonce i pro komerční reklamy.

Boudior

Je druh fotografie, který se zaměřuje na intimní a romantické snímky zejména žen. Tato forma fotografie zdůrazňuje krásu a sebevědomí ženy a často se provádí ve speciálně navrženém prostoru, jako je například ložnice nebo soukromý ateliér.

Boudoir fotografie může zahrnovat různé styly a nálady, včetně elegantních, sexy, romantických nebo hravých momentů. Mnoho žen si vybírá boudoir focení pro osobní důvody, jako je vytvoření krásného dárku pro partnera, oslava speciální příležitosti nebo jednoduše pro posílení vlastního sebevědomí.

Profesionální fotograf nebo fotografka specializující se na boudoir focení pracuje s klientkou na vytvoření pohodlného prostředí a pomáhá jí najít ty nejvýraznější a nejpodmanivější pózy, které zdůrazní její přirozenou krásu.

Akt

Je umělecký způsob fotografie, který zahrnuje zobrazení nahého lidského těla. Aktová fotografie může mít různé styly a přístupy, od klasických uměleckých aktem po moderní a experimentální interpretace. Tato forma fotografie se často věnuje zdůrazňování krásy a formy lidského těla.

V aktové fotografii může být nahé tělo prezentováno v různých pózách a atmosférách, v závislosti na vizi fotografa a přání subjektu. Aktová fotografie může být součástí uměleckého vyjádření, intimního portrétu nebo osobního projektu. Je důležité, aby takové focení probíhalo s respektem k subjektu a jeho pohodlí, a vždy by mělo být uzavřeno do dohodnutých mantinelů a etických zásad.

Aktové focení v ateliéru
portrét
Aktové focení v ateliéru

Vím, že teď máš spoustu otázek, na ty nejčastější se ti pokusím odpovědět.

Co si mám vzít na sebe?

Tady je rozhodnutí na tobě. Můžeme fotit v nějakém sexy prádle, můžeš se nechat fotit zcela nahá, nebo jen v kalhotkách. Opravdu toto rozhoduješ pouze ty. Ty bys měla vědět, kde jsou tvé hranice a co všechno chceš na fotografiích ukázat. Moc hezky působí pánská košile nebo nějaký sexy župánek v saténu či krajce. Já ti mohu nabídnout třeba kožešinu místo deky, do které se částečně schováš, nebo různé krajkové látky, se kterými jdou dělat i zajímavé efekty.

Stále platí, abys si nebrala žádné příliš těsné oblečení. I když stopy na tvém těle mohu vyretušovat, mnohem krásnější bude, pokud to nebude potřeba.

Aktové focení v ateliéru
Aktové focení v ateliéru

Jak se mám nalíčit?

Pokud se chceš nalíčit, můžeš, ale věřím, že i jen s řasenkou budeš nádherná. Samozřejmě ti ani nebudu bránit přijít s kompletním líčením či nenalíčená. Je důležité, abys si připadala krásná, svá, sexy, a já ti nemohu diktovat, kdy to tak je.

Co si mám vzít s sebou?

Dobrou náladu a odvahu bych viděla jako základ. Pak nějakou košili či župánek, pokud chceš, tak hodně sexy na fotkách vypadají vysoké podpatky. Hodí se i něco k pití nebo něco malého na zakousnutí. Případně líčení na úpravu makeupu.

Ale já nemám dokonalou postavu.

 A která žena ji má? Nebo která žena je spokojená se svojí postavou? I slavné herečky, zpěvačky a modelky mají něco, co se jim na jejich těle nelíbí. Je samozřejmé, že také najdeš něco, co se ti nelíbí. Mohu ti slíbit, že to vezmu v potaz v rámci focení a dám si pozor, aby to na fotkách nebylo příliš na očích. Nemohu ti slíbit, že na fotografiích to nebude, jelikož nevím, co to je. Ale až se blíže pobavíme, zkusím ti navrhnout, jak budeme při focení postupovat, abys byla spokojená.

Nevadí, že nejsem modelka?

Ne, a dokonce jsem ráda, že tomu tak je. Modelek jsou plné časopisy a mě moc mrzí, že se s nimi stále ženy srovnávají. Neřeš, že neumíš pózovat a že nemáš 90-60-90. Pózování je moje starost a i s plnými tvary můžeš být nádherná. Stačí jen sobě a mně trochu důvěřovat, uvolnit se a být svá.

Mám nějaké nápady na experiment

Tak to je úplně super! Probereme tvůj nápad a jeho realizaci, rozhodně se budu těšit co sis na mě připravila a je úplně jedno zda je to jen netradiční oblečení, nebo třeba extravagantní lokace.

Aktové focení v ateliéru
Aktové focení v ateliéru

Dostali jsme se nakonec, ještě jednou ti chci moc poděkovat, že máš zájem o focení se mnou.

Určitě máš další otázky, které tady nepadly. Ráda bych se s tebou sešla ještě před focením, abychom si mohly popovídat. Ráda bych věděla, co tě vede k tomu nechat se nafotit, a co si od fotografií slibuješ.

Prosím, kontaktuj mě. Domluvíme si termín schůzky, která může být on-line nebo jen po telefonu či zprávách, a klidně i termín focení.

Moc děkuji za tvoji důvěru a odvahu.

Hana Libotovská

Karea foto

Kontakt

Telefon: 734 481 782

Email: kareafoto@gmail.com