Víla uvnitř tebe

Informace k focení

Zdravím tě krásko

Můj portrét

Děkuji, že tě zaujalo mé focení.

Ještě jednou se představím – jmenuji se Hanka a ráda bych ti nabídla své služby coby fotografky, která se snaží zachytit jedinečnou krásu každé ženy.

Ráda fotím přirozené ženy, které jsou krásné takové, jaké jsou.

Přesně takové, jako jsi ty.

Focení ve vodě

Tanec na paloučku v lese, hraní si s vodní hladinou, zapletené květy ve vlasech, či nádherné podzimní barvy – každá žena někdy zatoužila být vílou.

Ženám příroda sluší. Rozkvetlé sady, letní pole nebo podzimní parky jsou ideálním prostředím, kde nechat rozkvést tvou krásu. A pokud jsi spíše vodní tip, není problém vyrazit k potoku, či jezírku.

Pokud máš touhu probudit v sobě vílu, tohle focení je přesně pro Tebe.

Jarní focení v rozkvetlých stromech
Portrét v přírodě

Co tě čeká?

Budeme fotit 1 – 2 hodiny.

Čas focení se odvíjí od toho, jaký terén a prostředí si vybereme.

Místo focení vybereme podle toho, co máš ráda, a také v závislosti na ročním období. Ráda fotím vílí fotky v botanických zahradách, parcích, polích, ale i ve vodě. Všechno záleží na tom, na co se budeš cítit. Zcela chápu, že růžové květy nejsou pro všechny ženy ta top varianta.

Během focení ti průběžně budu ukazovat náhledy na fotoaparátu, abychom se ujistili, že výsledné fotografie budou podle tvých představ.

Do týdne ode mě dostaneš náhledy fotografií, ze kterých si budeš moci vybrat 12 snímků. Pokud by ti to bylo málo, je možné si k základnímu balíčků dokoupit fotografie navíc.

Fotografie dostaneš ke stažení maximálně týden od odeslání výběrů a pak už zbývá se jen těšit z obrázků.

Jarní focení v rozkvetlých stromech

Jaké focení hledám? (trochu definicí)

Glamour

Jedná se o styl fotografie zaměřený na zachycení elegance, šarmu a krásy subjektu. Glamour fotografie často zdůrazňuje přitažlivost a styl, přičemž se často používají sofistikovaná světla, pozadí a styling. Fotografie mohou obsahovat portréty, celotělové snímky nebo detaily, a často se zaměřují na modely nebo subjekty v atraktivním nebo luxusním prostředí. Glamour focení může být využíváno pro různé účely, včetně osobních portrétů, modelingových portfolií, a dokonce i pro komerční reklamy.

Boudior

Je druh fotografie, který se zaměřuje na intimní a romantické snímky zejména žen. Tato forma fotografie zdůrazňuje krásu a sebevědomí ženy a často se provádí ve speciálně navrženém prostoru, jako je například ložnice nebo soukromý ateliér.

Boudoir fotografie může zahrnovat různé styly a nálady, včetně elegantních, sexy, romantických nebo hravých momentů. Mnoho žen si vybírá boudoir focení pro osobní důvody, jako je vytvoření krásného dárku pro partnera, oslava speciální příležitosti nebo jednoduše pro posílení vlastního sebevědomí.

Profesionální fotograf nebo fotografka specializující se na boudoir focení pracuje s klientkou na vytvoření pohodlného prostředí a pomáhá jí najít ty nejvýraznější a nejpodmanivější pózy, které zdůrazní její přirozenou krásu.

Akt

Je umělecký způsob fotografie, který zahrnuje zobrazení nahého lidského těla. Aktová fotografie může mít různé styly a přístupy, od klasických uměleckých aktem po moderní a experimentální interpretace. Tato forma fotografie se často věnuje zdůrazňování krásy a formy lidského těla.

V aktové fotografii může být nahé tělo prezentováno v různých pózách a atmosférách, v závislosti na vizi fotografa a přání subjektu. Aktová fotografie může být součástí uměleckého vyjádření, intimního portrétu nebo osobního projektu. Je důležité, aby takové focení probíhalo s respektem k subjektu a jeho pohodlí, a vždy by mělo být uzavřeno do dohodnutých mantinelů a etických zásad.

Podzimní focení
Jarní focení v rozkvetlých stromech
podzimní focení

Vím, že teď máš spoustu otázek, na ty nejčastější se ti pokusím odpovědět.

Co si mám vzít na sebe?

Na vílí focení se hodí rozevláté šaty a sukně v jemnějších barvách. Přesto je mnohem důležitější, aby sis vybrala něco, v čem se sama cítíš krásná. Bude to pohodlné a budeš se v tom dobře cítit. Takže nakonec je jedno, zda budeš v bílých dlouhých šatech či v pánské košili. Mnohem důležitější je, aby ti bylo příjemně.

Jak se mám nalíčit?

Mám raději, když je žena přirozená. Pokud se chceš nalíčit, můžeš, ale věřím, že i jen s řasenkou budeš nádherná. Samozřejmě ti ani nebudu bránit přijít s kompletním líčením či nenalíčená. Opět je důležité, abys si připadala krásná, a já ti nemohu diktovat, kdy to tak je.

Jarní focení v rozkvetlých stromech
Podzimní focení

Co si mám vzít s sebou?

Za mě hlavně dobrou náladu. Se smíchem jde vždy všechno lépe. Je dobré si přibalit pití a nějakou sladkost, kterou máš ráda. Pak už jen potřebuješ make-up, abys se mohla případně přepudrovat. A víc toho nebudeš potřebovat.

Ale já nemám dokonalou postavu.

A která žena ji má? Nebo která žena je spokojená se svojí postavou? I slavné herečky, zpěvačky a modelky mají něco, co se jim na jejich těle nelíbí. Je samozřejmé, že také najdeš něco, co se ti nelíbí. Mohu ti slíbit, že to vezmu v potaz v rámci focení a dám si pozor, aby to na fotkách nebylo příliš na očích. Nemohu ti slíbit, že na fotografiích to nebude, jelikož nevím, co to je. Ale až se blíže pobavíme, zkusím ti navrhnout, jak budeme při focení postupovat, abys byla spokojená.

Nevadí, že nejsem modelka?

Ne, a dokonce jsem ráda, že tomu tak je. Modelek jsou plné časopisy a mě moc mrzí, že se s nimi stále ženy srovnávají. Neřeš, že neumíš pózovat a že nemáš 90-60-90. Pózování je moje starost a i s plnými tvary můžeš být nádherná. Stačí jen sobě a mně trochu důvěřovat, uvolnit se a být svá.

Mám nějaké nápady na experiment

Tak to je úplně super! Probereme tvůj nápad a jeho realizaci, rozhodně se budu těšit co sis na mě připravila a je úplně jedno zda je to jen netradiční oblečení, nebo třeba extravagantní lokace.

Jarní focení
Ohňové focení

Dostali jsme se nakonec, ještě jednou ti chci moc poděkovat, že máš zájem o focení se mnou.

Určitě máš další otázky, které tady nepadly. Ráda bych se s tebou sešla ještě před focením, abychom si mohly popovídat. Ráda bych věděla, co tě vede k tomu nechat se nafotit, a co si od fotografií slibuješ.

Prosím, kontaktuj mě. Domluvíme si termín schůzky, která může být on-line nebo jen po telefonu či zprávách, a klidně i termín focení.

Moc děkuji za tvoji důvěru a odvahu.

Hana Libotovská

Karea foto

Kontakt

Telefon: 734 481 782

Email: kareafoto@gmail.com