Víla uvnitř tebe

Informace k focení

Zdravím tě krásko

Děkuji, že tě zaujalo moje focení. 

Ještě jednou se představím, jmenuji se Hanka a ráda bych ti nabídla své služby coby fotografky, která se snaží zachytit jedinečnou krásu každé ženy.

Ráda fotím přirozené ženy, které jsou krásné takové, jaké jsou.

Přesně takové jako jsi ty.

Tanec na paloučku v lese, hraní si s vodní hladinou, zapletené květy ve vlasech, či nádherné podzimní barvy, aneb každá žena někdy zatoužila být vílou.

Ženám příroda sluší. Rozkvetlé sady, letní pole nebo podzimní parky jsou ideálním prostředím, kde nechat rozkvést tvou krásu. A pokud jsi spíše vodní tip, není problém vyrazit k potoku, či jezírku.

Pokud máš touhu, probudit v sobě vílu, tohle focení je přesně pro Tebe.

Co tě čeká?

Budeme fotit 1 – 2 hodiny.

Čas focení se odvíjí od toho, jaký terén a prostředí si vybereme.

Místo focení vybereme podle toho, co máš ráda a také v závislosti na ročním období.
Ráda fotím vílí fotky v botanických zahradách, parcích, polích ale i ve vodě. Všechno záleží na tom na co se budeš cítit. Zcela chápu že růžové květy nejsou pro všechny ženy ta top varianta.

Asi tě zajímá, kolik to bude stát

Za focení si účtuju 4 900,-

V ceně je online schůzka, focení a úprava fotografií.

Asi si říkáš k čemu je online schůzka. Potřebuji tě před focením trochu poznat a ujistit se, že focení proběhne přesně tak jak si přeješ.  Byla by velká škoda, zjistit až na místě, že si nerozumíme, protože by to znamenalo, že ti nedokážu dodat takové fotky, které si zasloužíš.

Do týdne po focení ode mně dostaneš minimálně 20 fotografií v elektronické podobě v tiskové kvalitě.

Vím, že teď máš spoustu otázek, na ty nejčastější se ti pokusím odpovědět.

Co si mám vzít na sebe?

Na vílí focení se hodí rozevláté šaty a sukně v jemnějších barvách. Přesto je mnohem důležitější, aby sis vybrala něco v čem si sama budeš připadat krásná. Bude to pohodlné a budeš se v tom cítit dobře. Takže nakonec je jedno zda budeš v bílých dlouhých šatech či v pánské košili. Mnohem důležitější je aby ti bylo příjemně.

Jak se mám nalíčit?

Mám radši, když je žena přirozená. Pokud se chceš nalíčit, můžeš, ale věřím, že i jen s řasenkou budeš nádherná. Samozřejmě ti ani nebudu bránit přijít s kompletním líčením či nenalíčená. Opět je důležité, aby sis připadala krásná a já ti nemohu diktovat, kdy to tak je.

Co si mám vzít s sebou?

Za mě hlavně dobrou náladu. Se smíchem jde vždy všechno lépe. Je dobré si přibalit pití a nějakou sladkost, kterou máš ráda. Pak už jen potřebuješ make-up, aby ses mohla případně přepudrovat. A víc toho nebudeš potřebovat.

Ale já nemám dokonalou postavu.

 A která žena ji má? Nebo která žena je spokojená se svojí postavou? I slavné herečky, zpěvačky a modelky mají něco, co se jim na jejich těle nelíbí. Je samozřejmé, že také najdeš něco, co se ti nelíbí. Mohu ti slíbit, že to vezmu v potaz v rámci focení a dám si pozor, aby to na fotkách nebylo příliš na očích. Nemohu ti slíbit, že na fotografiích to nebude, jelikož nevím, co to je. Ale až se blíže pobavíme, zkusím ti navrhnout, jak budeme při focení postupovat, abys byla spokojená.

Nevadí, že nejsem modelka?

Ne, a dokonce jsem ráda, že tomu tak je. Modelek jsou plné časopisy a mě moc mrzí, že se s nimi stále ženy srovnávají. Neřeš, že neumíš pózovat a že nemáš 90-60-90. Pózování je moje starost a i s plnými tvary můžeš být nádherná. Stačí jen sobě a mně trochu důvěřovat, uvolnit se a být svá.

Dostali jsme se nakonec, ještě jednou ti chci moc poděkovat, že máš zájem o focení se mnou.

Určitě máš další otázky, které tady nepadly. Ráda bych se s tebou sešla ještě před focením, abychom si mohly popovídat. Ráda bych věděla, co tě vede k tomu nechat se nafotit, a co si od fotografií slibuješ.

Prosím, kontaktuj mě. Domluvíme si termín on-line schůzky a klidně i termín focení.

Moc děkuji za tvoji důvěru a odvahu.

Hana Libotovská

Karea foto