Spoutaná

Informace k focení

Zdravím tě krásko

Děkuji, že tě zaujalo moje focení. 

Ještě jednou se představím, jmenuji se Hanka a ráda bych ti nabídla své služby coby fotografky, která se snaží zachytit jedinečnou krásu každé ženy.

Ráda fotím přirozené ženy, které jsou krásné takové, jaké jsou.

Přesně takové jako jsi ty.

Svázané tělo, pozice, které nemůžeš ovlivnit, provaz pevně obepínající tvé tělo. Hlavou ti letí spousta myšlenek a emocí. Přesto ti nezbývá nic jiného, než se odevzdat. Nechat provazy utvářet tvou siluetu a důvěřovat mi, protože výsledek je v mých rukách.

Spoutám tě, nafotíme několik fotek, a pokud se budeš cítit dobře, přistoupíme k závěsu. Nejdříve jen částečně, pak se pokusíme o úplný závěs. Průběžně se od tebe budu na okamžik vzdalovat, abych vyfotografovala tu krásu, kterou vidím.

Co tě čeká?

Budeme fotit v ateliéru přibližně 1 – 2 hodiny.

Čas focení se odvíjí od toho, jak se budeš v provazech cítit.

Nic není povinnost a všechno záleží jen na tobě. Do ničeho tě nebudu nutit.

Ty sama si určíš jak dlouho budeš v provazech, kdy uděláme další krok nebo zda změníme tvoji pozici. Při focení je pro mě nejdůležitější, abys byla v pohodě, uvolněná a cítila ses pohodlně. Závěs může bolet, ale mým úkolem je tu bolest minimalizovat.

Asi tě zajímá, kolik to bude stát

Za focení si účtuju 4 900,-

V ceně je pronájem ateliéru v centru Prahy, focení a úprava fotografií.

Cena dále zahrnuje konzultaci před samotným focením. Při konzultaci se budu ptát na některé informace o tvém zdravotním stavu. Omlouvám se za to dopředu, ale pro vázání jsou některé věci opravdu důležité a pokud bych se nezeptala, mohlo by to znamenat komplikace, které si nepřejeme ani jedna z nás.

Druhý den po našem setkání budu chtít vědět, jak se cítíš. Nelekej se, jde jen o můj klid. Potřebuju mít jistotu, že si po fyzické i psychické stránce v pořádku. Provazy umí odkrýt některé emoce a ne vždy se projeví ihned během vázání.

Upravené fotografie dostaneš v elektronické podobě nejpozději do týdne.

Vím, že teď máš spoustu otázek, na ty nejčastější se ti pokusím odpovědět.

Co si mám vzít na sebe?

Něco elegantního a hlavně pohodlného. Něco, v čem si připadáš krásná. Ale taky něco, co nemá kostice, knoflíky a zipy, ty by tě totiž mohly v provazech tlačit a mohly by ti způsobovat zbytečné nepohodlí.

Je mi jedno, zda si vybereš dlouhé šaty, body a punčochy, a nebo se rozhodneš fotit tak, jak tě bůh stvořil. Hlavní je, aby ses cítila dobře. Pak budeš dobře vypadat i na fotkách.

Jak se mám nalíčit?

Mám radši, když je žena přirozená. Pokud se chceš nalíčit, můžeš, ale věřím, že i jen s řasenkou budeš nádherná. Samozřejmě ti ani nebudu bránit přijít s kompletním líčením či nenalíčená. Opět je důležité, aby sis připadala krásná a já ti nemohu diktovat, kdy to tak je.

Co si mám vzít s sebou?

Za mě hlavně dobrou náladu. Se smíchem jde vždy všechno lépe. Je dobré si přibalit pití a nějakou sladkost, kterou máš ráda. Pak už jen potřebuješ make-up, aby ses mohla případně přepudrovat. A víc toho nebudeš potřebovat.

Ale já nemám dokonalou postavu.

 A která žena ji má? Nebo která žena je spokojená se svojí postavou? I slavné herečky, zpěvačky a modelky mají něco, co se jim na jejich těle nelíbí. Je samozřejmé, že také najdeš něco, co se ti nelíbí. Mohu ti slíbit, že to vezmu v potaz v rámci focení a dám si pozor, aby to na fotkách nebylo příliš na očích. Nemohu ti slíbit, že na fotografiích to nebude, jelikož nevím, co to je. Ale až se blíže pobavíme, zkusím ti navrhnout, jak budeme při focení postupovat, abys byla spokojená.

Nevadí, že nejsem modelka?

Ne, a dokonce jsem ráda, že tomu tak je. Modelek jsou plné časopisy a mě moc mrzí, že se s nimi stále ženy srovnávají. Neřeš, že neumíš pózovat a že nemáš 90-60-90. Pózování je moje starost a i s plnými tvary můžeš být nádherná. Stačí jen sobě a mně trochu důvěřovat, uvolnit se a být svá.

Dostali jsme se nakonec, ještě jednou ti chci moc poděkovat, že máš zájem o focení se mnou.

Určitě máš další otázky, které tady nepadly. Ráda bych se s tebou sešla ještě před focením, abychom si mohly popovídat. Ráda bych věděla, co tě vede k tomu nechat se nafotit, a co si od fotografií slibuješ.

Prosím, kontaktuj mě. Domluvíme si termín on-line schůzky a klidně i termín focení.

Moc děkuji za tvoji důvěru a odvahu.

Hana Libotovská

Karea foto