Tady jsem královnou já

Informace k focení

Zdravím tě krásko

Děkuji, že tě zaujalo moje focení. 

Ještě jednou se představím, jmenuji se Hanka a ráda bych ti nabídla své služby coby fotografky, která se snaží zachytit jedinečnou krásu každé ženy.

Ráda fotím přirozené ženy, které jsou krásné takové, jaké jsou.

Přesně takové jako jsi ty.

Každá žena má své království, každá si ho svým způsobem hýčká a je jí v něm dobře.

Je to tvůj domov, kde můžeš být přesně taková, jaká jsi. Je to domov, kde můžeš sedět s hrnkem horkého čaje ve vytahaném svetru a nemusíš nic řešit. Chceš být během focení ve svém bezpečném prostředí?

Balíček “Tady jsem královnou já” je koncipován, jako focení u tebe doma. 

Přála bych si, aby sis oblékla to v čem ti je nejvíce pohodlně a mohla si projít celé focení v klidu, klidně i s hrnkem čaje v ruce. Je jedno zda se nalíčíš, je jedno zda si vezmeš ten vytahaný svetr, který nosíš jen když si doma sama, protože můžeš být přesně taková jaká jsi, když tě nikdo nehodnotí. Tohle focení by mělo být jen a jen pro tebe, abys mohla být sama sebou.

Co tě čeká?

Při tomhle focení tě navštívím doma. Dáme si spolu kávu nebo čaj, koukneme na prostor kde chceš fotit a případně doladíme detaily.

Budeme fotit 1 – 2 hodiny.

Uvidíme jak nám to půjde a za jak dlouho se zvládneš uvolnit. Je pro mě hodně důležité aby si byla uvolněná a svá. Jen tak budou výsledné fotografie krásné.

Asi tě zajímá, kolik to bude stát

Za focení si účtuju 4 900,-

V ceně je online schůzka, focení a úprava fotografií.

Asi si říkáš k čemu je online schůzka. Potřebuji tě před focením trochu poznat a ujistit se, že focení proběhne přesně tak jak si přeješ.  Byla by velká škoda, zjistit až na místě, že si nerozumíme, protože by to znamenalo, že ti nedokážu dodat takové fotky, které si zasloužíš.

Do týdne po focení ode mně dostaneš minimálně 20 fotografií v elektronické podobě v tiskové kvalitě.

Vím, že teď máš spoustu otázek, na ty nejčastější se ti pokusím odpovědět.

Co si mám vzít na sebe?

Už na začátku jsem psala že klidně vytahaný svetr a myslela jsem to zcela upřímně. Samozřejmě to není jediné co si můžeš obléci. Další variantou je nějaké hezké spodní prádlo, krajkové body a nebo třeba saténová noční košilka. Důležité je aby sis v tom připadala krásná, klidně i sexy, svůdná či neodolatelná. Takovou drobnou pomůckou může být, že si vezmeš to co by sis vzala do postele se svým vysněným princem. A pokud je to jen holá kůže, tak aktům v domácím prostředí se taky nebráním.

Jak se mám nalíčit?

Mám radši, když je žena přirozená. Pokud se chceš nalíčit, můžeš, ale věřím, že i jen s řasenkou budeš nádherná. Samozřejmě ti ani nebudu bránit přijít s kompletním líčením či nenalíčená. Opět je důležité, aby sis připadala krásná a já ti nemohu diktovat, kdy to tak je.

Co si mám připravit?

Za mě hlavně dobrou náladu. Se smíchem jde vždy všechno lépe. Pak nějaké oblíbené místo, kde je dostatek světla. Nejčastěji si ženy vybírají postel nebo pohovku, ale může jít o křeslo, nebo jen prostor na koberci s polštáři a spoustou květin. Je dobré si zkontrolovat okolí, zda se někde nenachází předměty, které na fotografiích nechceme a nebo by zbytečně rušili. 

Ale já nemám dokonalou postavu.

 A která žena ji má? Nebo která žena je spokojená se svojí postavou? I slavné herečky, zpěvačky a modelky mají něco, co se jim na jejich těle nelíbí. Je samozřejmé, že také najdeš něco, co se ti nelíbí. Mohu ti slíbit, že to vezmu v potaz v rámci focení a dám si pozor, aby to na fotkách nebylo příliš na očích. Nemohu ti slíbit, že na fotografiích to nebude, jelikož nevím, co to je. Ale až se blíže pobavíme, zkusím ti navrhnout, jak budeme při focení postupovat, abys byla spokojená.

Nevadí, že nejsem modelka?

Ne, a dokonce jsem ráda, že tomu tak je. Modelek jsou plné časopisy a mě moc mrzí, že se s nimi stále ženy srovnávají. Neřeš, že neumíš pózovat a že nemáš 90-60-90. Pózování je moje starost a i s plnými tvary můžeš být nádherná. Stačí jen sobě a mně trochu důvěřovat, uvolnit se a být svá.

Nebude se vám tam motat náš pejsek?

I kdyby se motal, tak to určitě nevadí. Já mám zvířátka ráda a při focení mě neobtěžují. A pokud to bude tvoje přání, můžeme fotit i s pejskem a nebo s jiným domácím mazlíčkem.

Dostali jsme se nakonec, ještě jednou ti chci moc poděkovat, že máš zájem o focení se mnou.

Určitě máš další otázky, které tady nepadly. Ráda bych se s tebou sešla ještě před focením, abychom si mohly popovídat. Ráda bych věděla, co tě vede k tomu nechat se nafotit, a co si od fotografií slibuješ.

Prosím, kontaktuj mě. Domluvíme si termín on-line schůzky a klidně i termín focení.

Moc děkuji za tvoji důvěru a odvahu.

Hana Libotovská

Karea foto